Chody boczne D.

W niedzielę było duszno, średnio chciało mi się coś robić. Ale popołudniu nudziło mi się, więc wzięłam Dracenę na lonżownik.
Zaaczęłyśmy od FG z workiem, takie intensywniejsze machanie i świstanie workiem nad koniem. Trochę się odsuwała, ale koniec końców zaakceptowała dziwne wydarzenie. Przeszłyśmy do przejść, ale była mocno energiczna, więc przejścia były elektryczne. Chwilę pobiegała i dałam z tym spokój, bo nie chcę, żeby obciążała za bardzo nogi, póki nie będzie USG kontrolnego i werdyktu.
Zajęłyśmy się odczulaniem nosa, bo przy prowadzeniu mocno ucieka, a także jak się do niego tylko ustawiam i chcę ją pogłaskać carrotem po nosie, zanim cokolwiek zrobię, to już ucieka. Także trochę miziania było na nosie, choć jeszcze musimy to poćwiczyć, żeby stała spokojniej. Ze dwa razy podeszłyśmy do worka i hula hopa, żeby dotknęła nosem. Udało się bez problemów.
Pomęczyłam ją jeszcze jeżem na zadzie, żeby nie przebierała przednimi nogami, i to tak średnio wychodzi. Muszę obmyślić inną strategię albo poprosić K. o pomoc.
Ostatnią rzeczą jaką zrobiłyśmy, to były chody boczne. W lonżowniku nie szło, więc wyszłyśmy na zewnątrz. Chciałam sprawdzić czy zadziałają z pierwszej strefy, czyli sprzed konia. W prawo szło super i od razu, w lewo trochę gorzej. Jak zaoferowała w miarę dobrze ćwiczenie, to zakończyłyśmy.
Podczas ćwiczeń chodów bocznych najwięcej ziewała. Mam nadzieję, że przyswoiła sobie te informacje i będzie już tylko lepiej.

Gdy poszłam schować worek z lonżownika, przyszedł Brokat. Dotknął worek i wszedł w hula hopa i czekał na pochwałę. Biedny, chyba czuje się zaniedbany skoro chce zwrócić na siebie uwagę. Pomiziałam go i pochwaliłam, poprosiłam o stanięcie na worku nogą i podziękowałam.

Dzisiaj Brokat obchodzi swoje 8 urodziny. Przed kolacją dostanie sałatkę warzywno-owocową z tej okazji :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>